Vinařství Reichman & Reichman


Jméno:         

Heslo:  

Top5 našich vín


KATALOG VÍN
 

Rozhledna je otevřená, čeká na vás!

Sváteční den s datem 8. května 2009 se zapsal nesmazatelným písmem do historie města Velké Pavlovice. Přesně v devět hodin večer zde byla slavnostně otevřena a zpřístupněna veřejnosti rozhledna Slunečná, která je součástí nového turistického areálu Nad Zahradami.

Samotnému aktu přestřižení pásky byli účastni starosta města Velké Pavlovice Ing. Pavel Procházka, poslanec parlamentu ČR Pavel Suchánek, 1. náměstek hejtmana JMK Milan Venclík, zástupce primátora slovenského města Senica Peter Hutta, prezident Svobodné spolkové republiky Kraví Hora Václav Petrásek a s nimi neuvěřitelných 2.000 z vás.

Celý den byl od dopoledních až do pozdních nočních hodin nabitý bohatým kulturním programem. Do města byli pozváni rodáci, významné osobnosti z politického a společenského života, z náměstí celý den vysílal živě Český rozhlas Praha. Město navštívili také přátelé ze Senice, jež tak uskutečnili první poznávací zájezd v rámci programu Rozhlédni se a poznávej. Díky tomuto projektu bylo možné dosáhnout na dotaci z Evropské unie a postavit rozhlednu Slunečná.

Nejen rozhledna se včera otevřela. Páteční den patřil v souladu s zažitou letitou tradicí také Májovým otevřeným sklepům pořádaným spolkem vinařů Víno z Velkých Pavlovic. Celkem 12 sklípků uvítalo na 600 milovníků vína. Ti si kromě úžasného chuťového zážitku z lahodných jihomoravských vín odvezli z Velkých Pavlovic pěkný suvenýr a současně i vzpomínku na krásný den – skleničku s vyobrazením rozhledny Slunečná.

Foto na www.velke-pavlovice.czRozhledna je otevřená, čeká na vás!


Z p ě t

N a v š t i v t e
náš vinný sklep

Vinařství Reichman & Reichman Zelnice 73
691 06 Velké Pavlovice
Vinařství Reichman & Reichman Frankovka z Vinařství Reichman & Reichman

    Ubytování Velké Pavlovice
© 2008 Reichman & Reichman   |   webdesign: Huslík   |   Partneři