Vinařství Reichman & Reichman


Jméno:         

Heslo:  

Top5 našich vín


KATALOG VÍN
 

Certifikace služeb vinařské turistiky

Naše vinařství, sklep i ubytování uspělo v rámci projektu rozvoje a podpory vinařské turistiky na Moravě a v Čechách. A protože jsme splnily velmi přísná kritéria pro elitní subjekty vinařské turistiky, získali jsme prestižní certifikát.

Certifikace probíhá výběrem zařízení podle stanovených kritérií. Zařízení jsou rozdělena do pěti kategorií: vinařství, vinný sklep, vinotéka, restaurace s vínem a ubytování s vinařskou tematikou. Pro každou kategorii jsou samostatná kritéria.  Certifikace zařízení vinařské turistiky je realizována v rámci kontinuálního projektu rozvoje a podpory vinařské turistiky na Moravě a v Čechách. Projekt certifikace realizuje Národní vinařské centrum společně s Nadací Partnerství za podpory Vinařského fondu České republiky.

Certifikace obecně je známkou dosažení určité úrovně kvality, měřitelné pomocí stanovených kritérií. V turistice jsou certifikace vodítkem pro všechny, kteří očekávají a hledají dobrou kvalitu služeb. Smaltová tabulka s logem „Vína z Moravy – Certifikace vinařské turistiky"  a také certifikát umístěný v interiéru provozovny bude patřit jedné, možná dvěma stovkám zařízení ve vinařské turistice a vytvoří špičkovou třídu služeb. Zařízením se dostane výhod prezentace na národní úrovni před ostatními zařízeními. Je to pro nás příležitost zvednout laťku kvality ještě výš a ukázat to nejlepší, co ve víně a dovednostech našich vinařů je.

 

Dále naše ubytování získalo certifikát Nadace Partnerství v projektu Cyklisté vítániCertifikace služeb vinařské turistiky


Z p ě t

N a v š t i v t e
náš vinný sklep

Vinařství Reichman & Reichman Zelnice 73
691 06 Velké Pavlovice
Vinařství Reichman & Reichman Frankovka z Vinařství Reichman & Reichman

    Ubytování Velké Pavlovice
© 2008 Reichman & Reichman   |   webdesign: Huslík   |   Partneři